360,00 HRK

D-link1 portni Mini GBIC 1000BaseSX modul za(LC-Duplex)

Jamstvo 2 godina
utičnica: Mini-GBIC
Port: 1
Brzina: 10/100/1000 Mb/s

na zalihi

na zalihi
  • samo 39,00 HRK 5 Radni dan detalji
360,00 HRK

Slični, popularni proizvodi

Recenzije kupaca o proizvodu

prosječna procjena proizvoda

5 zvijezdica
0
4 zvijezdica
0
3 zvijezdica
0
2 zvijezdica
0
1 zvijezdica
0

specifikacije

Broj artikla
224918
Proizvođač
D-LINK
Garancija
2 Godišnji
tip
vezetékes (LAN)
Broj portova
1
Brzina
10/100/1000 Mbps Mbps
Sučelje
Mini-GBIC
detaljni opis proizvoda

Drugi su i to kupovali!